Umývadlová batéria Cersanit LARGA zlatá matná (S951-389)

Neohodnotené
Značka: Cersanit
Dostupnosť Doba dodania do 7 pracovných dní
108 € –20 % 86,40 €
Umývadlová batéria Cersanit LARGA zlatá matná (S951-389)
Neohodnotené
Značka: Cersanit
larga zlata matná batéria
108 € –20 %
Skladom
Skladom
viac ako 1000 druhov skladom
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
kamenná predajňa s osobným odberom
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Pondelok - Piatok 8:00-17:00hod.
Slovenský predajca
Slovenský predajca
máme radi Slovensko

Vysoká batéria Cersanit LARGA

Umývadlová batéria LARGA má geometrický dizajn s jasnými hranami. Batéria sa vďaka zlatej povrchovej úprave Cersanit Super Shine vyznačuje estetickým vzhľadom, ktorý z nej robí štýlový a elegantný prvok každej kúpeľne. Povrchová úprava Cersanit Super Shine zaručuje vysokú odolnosť povrchu aj po mnohých rokoch používania. Batéria s keramickou hlavicou s priemerom 35 mm je vybavená pohyblivým perlátorom Cersanit Water Save, ktorý umožňuje presnú reguláciu mäkkého a prevzdušneného prúdu vody. Znižuje spotrebu vody a obmedzuje prietok vody na 6 l/min. Batéria má flexibilné pripojovacie hadice dĺžky 45 cm s certifikátom vysokej kvality WRAS - špeciálna povrchová úprava vo vnútri hadíc, aby voda nezmenila chuť a vôňu.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodovodné batérie, žľaby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
farba: zlatá matná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Cersanit je najväčší výrobca kúpeľňového nábytku a sanity do kúpeľne.

Spoločnosť Cersanit patrí k najvýznamnejším výrobcom európske značky. Produkty od firmy Cersanit sa dodávajú do celej EU. Špecializujú sa na výrobu keramických umývadiel, WC mís, kúpeľňového nábytku, akrylátových vani a sprchových vaničiek. 

Ich kvalita je na veľmi vysokej úrovni a to preto, že spoločnosť vynakladá veľké finančné výdavky na ich inováciu a kontrolu. Vyznačuje sa širokým sortimentom a rýchlou dostupnosťou tovaru.

Hlavným cieľom firmy Cersanit je snaha zvyšovať mieru spokojnosti zákazníkov ponukou produktov najvyššej kvality s vysokými funkčnými hodnotami s čo najmenším dopadom na životné prostredie.