Posuvné sprchové dvere trojdielne BRONX 80x185 cm (S20A380CRTR)

Neohodnotené
Značka: Omnires
Dostupnosť Doba dodania do 7 pracovných dní
325 € –10 % 292 €
Posuvné sprchové dvere trojdielne BRONX 80x185 cm (S20A380CRTR)
Neohodnotené
Značka: Omnires
Posuvné sprchové dvere trojdielne
325 € –10 %
Skladom
Skladom
viac ako 1000 druhov skladom
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
kamenná predajňa s osobným odberom
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Pondelok - Piatok 8:00-17:00hod.
Slovenský predajca
Slovenský predajca
máme radi Slovensko

Trojdielne sprchové posuvné dvere do niky

Sklo je vsadené do elegantného lesklé AL rámu. Rám sa vyznačuje vysokým leskom. Systém otvárania sprchových dverí spočíva v posúvaní skiel za seba a tým pádom Vám sprchové dvere  vytvoria bohatý vstup do vašej vysnívanej sprchy.

- stavebný rozmer 78- 80 cm
- výška sprchových dverí: 185 cm
- šírka vstupu: 38,5 cm
- šírka skla: 4 mm
- výplň číre sklo

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná šírka od 80 do 101 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg
stavebná šírka dverí: 78-80 cm
výška sprchových dverí: 185 cm
hrúbka skla: 4 mm
výplň skla: číre sklo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Omnires kúpeľňové batérie.

Omnires je rodinná Poľska spoločnosť ktorá sa vyznačuje výrobou kvalitných kúpeľňových batérii. Ich vlastný dizajn a farebná škála batérii je tak veľká, že aj náročný zákazník nájde to čo potrebuje. Omnires je hlavný distribútor batérie do Nemecka a Švajčiarka. Kvalita je preto zaručená a ocenená mnohými oceneniami v EU.

DIZAJN A TECHNOLÓGIA
Spoločnosť OMNIRES bola založená v roku 1990, keď dvoch priateľov zapálených pre dizajn a technológie spojila spoločná vízia založenia spoločnosti na zariaďovanie kúpeľní. Ich cieľom bolo vytvoriť progresívnu značku podporujúcu inovatívny dizajn, investíciu do najnovších technológií a ponúkajúcu vynikajúcu kvalitu za konkurencieschopnú cenu. Tieto hodnoty sa premietajú do všetkého, čo robíme už 30 rokov.

ROZŠÍRENÝ SORTIMENT
Naša ponuka zahŕňa široký sortiment kúpeľňových armatúr, vaní, umývadiel, WC mís, sprchových kútov a kúpeľňových doplnkov. Naša spoľahlivá služba poskytuje pomoc a poradenstvo v celom Poľsku.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ŠTÝLOV A FARIEB
Ponúkame viac ako 20 kolekcií kúpeľňových armatúr v širokej škále štýlov a farieb, z ktorých si môžete vybrať: od minimalistických až po bohaté formy; od avantgardnej matnej čiernej a niklu až po sofistikované povrchové úpravy v zlatej, medenej, bronzovej a bielej farbe. Vytvárame tak príležitosti na vytvorenie jedinečných priestorov, vďaka ktorým môže každý prejaviť svoj individualizmus.

SPOLUPRÁCA S DESIGNÉRMI
Značka OMNIRES je realizáciou vízie rozvoja spoločnosti v duchu neustálej spolupráce s poľskými a medzinárodnými dizajnérmi, vďaka čomu prepracovaný dizajn v kombinácii s využitím technologických inovácií odráža najnovšie trendy v interiérovom dizajne.

DÔVERA SPOTREBITEĽOV A INTERIÉROVÝCH ARCHITEKTOV
Značku OMNIRES oceňujú spotrebitelia a interiéroví dizajnéri na medzinárodnom trhu. Omnires produkty sa často používajú v prestížnych projektoch domov a pri väčších investíciách.